Haber

Togg at Sakarya University

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Şanlı, Sakarya Üniversitesi’ni ziyaret etti. SAÜ’de düzenlenen programda ilk olarak SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, SAÜ Teknokent Genel Müdürü Dr. Yakup Köseoğlu, Teknopark İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Prof. daha sonra üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.

Programlara Türkiye’nin Arabası TOGG ile katılan Önder Ulu, öğrencilerle bir araya gelerek sınavlarında başarılar diledi.

Yerebakan ve heyetlerin de yer aldığı programda Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler paylaşan SAÜ Rektörü Prof. Dr. Al, Teknopark İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Prof. bilimsel çalışmalara büyük önem verirler. Önder Büyük, “Yerel yönetimler olarak bilimin yuvası olan üniversitelerimizle işbirliğine büyük önem veriyor ve bu yönde adımlar atıyoruz. İnşallah bundan sonra da bu ortaklık devam eder” dedi.

Yüce daha sonra öğrencilerle bir araya geldi.

Türkiye’nin arabası TOGG’a yoğun ilgi gösteren öğrencilere sınavlarında başarılar dileyen Büyük, memleketlerine dönecek öğrencilere hayırlı yolculuklar diledi ve ailelerine selamlarını iletti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu