Ekonomi

Tether, ICRYPEX’in Tether Gold’u listelediğini duyurdu

Kripto para piyasalarının aktif oyuncularından biri bağ, Türkiye’nin önde gelen kripto para işlem platformu arasında ICRYPEX’in Tether Gold’u (XAUT) listelediğini duyurdu. Bu gelişme ile   ICRYPEX, bire bir oranında fiziksel altınla desteklenir dijital altın   ip altın sen   Türkiye’de listeleme İlk platformdu.  

Kripto para piyasalarında ilk ve en yaygın kullanılan stablecoin’e güç veren blockchain özellikli platform tether.to’yu yöneten şirket Tether Operations Limited (Tether), Tether Gold’un (XAUT) ICRYPEX’te listeleneceğini duyurdu. Türkiye’nin cumhurbaşkanlığı kripto para platformları. Bu listelemenin ardından ICRYPEX kullanıcıları, İsviçre’deki güvenli kasalarda tutulan fiziksel altının mülkiyetini temsil eden bir kripto varlığı olan Tether Gold’u (XAUT) kolayca alıp satabildi.

Kripto pazarlarında farklı emtialara endeksli birçok stabilcoin vardır. Tether’in kurucu ve geliştirici grubu tarafından 2020 yılında piyasaya sürülen Tether Gold, kripto ekosisteminde tanınmış bir stablecoin olarak öne çıkıyor. Altın Fiyatlarına paralel olarak fiyatlanan stablecoin, altın alıp satmak isteyen kullanıcıların kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapmasına olanak tanıyor. Bu sayede ICRYPEX’te işlem yapan kullanıcılar; 7/24 hızlı bir şekilde dijital altın alıp satabilir, kolayca aktarabilir ve saklayabilir.

Riski azaltmak isteyen yatırımcılar için istikrarlı paralar çok önemlidir

Tether Gold’u listeleme hakkında açıklamalarda bulunmak ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer, “Stabilcoinler, özellikle kripto para piyasalarındaki riski azaltmak isteyen yatırımcılar için değerlidir. Stablecoinlerin çoğu dolara endeksli olsa da diğer itibari para birimlerine ve emtialara endeksli fiyat hareketleri gerçekleştiren stablecoinler de piyasadaki yatırımcılar tarafından tercih ediliyor. Tether Gold ayrıca altın sahipliğini temsil eden bir stablecoin’dir. .   BT Bu sebeple altın fiyatlarına bağlı olarak fiyat değişiklikleri yapmaktadır. ICRYPEX kullanıcıları artık Tether Gold’a yatırım yapabilecek ve birikimlerini altın fiyatlarındaki değişimden yararlanarak değerlendirebilecekler. Diğer taraftan, Tether iş birliği ile Tether Gold’u Türkiye’deki yatırımcılarla buluşturan ilk platform olmak giderek tatmin edici.”  dedim.

Tether Gold’un ICRYPEX’te listelenmesiyle ilgili görüşlerini ifade etmek Tether CTO’su Paolo Ardoino, “ICRYPEX , Tether Gold’un bunu kendi platformlarında kullanıma sunmaya karar vermesi bizi son derece heyecanlandırıyor. ICRYPEX kullanıcıları fiziksel altının mülkiyetini alır Nadir bulunan ve her zaman pahalı olan bir emtiaya sahip olmanın yanı sıra, güvenilir bir stablecoin’e erişim sağlayarak, şişirme a karşısında içinde koruyabilmek . dedim.

ICRYPEX Hakkında

ICRYPEX, finansın geleceğini tasarlamak için oluşturulmuş başkan kripto para birimi ve dijital varlık platformudur. 2018 yılında İstanbul’da kurulan ICRYPEX, milyonlarca kullanıcıya ulaştı ve operasyonlarını küresel olarak genişletme yolunda. ICRYPEX, finans kuruluşunun sorumluluğu ile kullanıcılarına kolaylık ve erişilebilirlik sağlayarak daima yenilik yapmayı ve her zaman şeffaf olmayı ilke edinmiştir. Küresel, güvenilir, kullanımı kolay, hızlı, düşük maliyetli, çok varlıklı bir kripto para birimi platformu olmasının yanı sıra, kullanıcıların danışabileceği bir NFT platformu, 7/24 hizmet takviyesi ve kripto para yatırım uzmanları bulunmaktadır. ICRYPEX; spora, genç sporculara, eğitime ve finansal okuryazarlığa verdiği destekle topluma fayda sağlamaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu