Haber

Karayollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Tekirdağ-İstanbul yolunun 7-9’unda. Kilometresindeki heyelan çalışması nedeniyle ulaşım gidiş-dönüş şeklinde kuzey yolundan devam ediyor.

Çardak-Dinar yolunun 0-4. Kilometrelerce (Denizli İl Sınırı-Sarıkavak-1 kavşakları) heyelan nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Bolu-Yeniçağ-Gerede yolunun 54’üncü kilometresindeki taş duvar imalat çalışmaları nedeniyle Gerede-Yeniçağ-Bolu istikametinde ulaşım tek şeritte sağlanıyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. kilometrelik (Büyükeceli-Yanışlı kesimi) patlamalı imalat çalışmaları nedeniyle trafik akışı kontrollü olarak devam ediyor.

Türkeli-Ayancık yolunun 6-7. Kilometresindeki imalat çalışmaları nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift yönlü izin veriliyor.

Malatya-Sivas yolu 30-33. Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Diyarbakır-Silvan yolu 51-53. Kilometre cinsinden üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım sol şeritten gidiş-dönüş şeklinde sağlanmaktadır.

Bergama-Soma yolunun 8-10. Kilometrelerce kavşakta üretim çalışmaları nedeniyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

Emet-Simav yolunun 26-38. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle servis yolundan trafik akışı devam ediyor.

Artvin-Erzurum yolunun 41-55. 21’inci kilometrede 21 tünel ve güzergâhta yapılacak elektrik-elektronik sistem bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım 08.00-17.30 saatleri arasında tek şeritten denetimli olarak gerçekleştiriliyor.

dazkiri-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu