Haber

İlklerin Şehri Uşak Basketbol Takımı ikinci yarıya avantajlı başlamak istiyor

Türkiye Basketbol 2. Ligi (TB2L) ikinci yarısı bu hafta sonu başlıyor. Averajla 2. olan Birinci İl Uşak basketbol takımı, yükselme maçlarına avantajlı bir başlangıç ​​yaparak seti şampiyon tamamlayacağına güveniyor.

İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı, ikinci yarıya 20 Ocak Cuma günü İstanbul’daki HT Basketbol Takımı maçıyla ilk maçıyla başlıyor. Takımın eksiksiz olması ve forma sponsorluğunda takıma moral verildi.

TB2L B Kümesinde 10 haftada 20 Ocak Cuma günü HT Basketbol ile karşılaşacak olan kırmızı siyahlılar, 12. haftada Ankaspor ile başkan Aykanat karşı karşıya gelecek. Spor Kulübüyle karşılaşacak. Uşak ekibi bu üç maçı da kazanarak şampiyonluk yolundaki en değerli engelleri kazasız bir şekilde aşmayı hedefliyor. Uşak İl Birincileri Basketbol Spor Kulübü Başkanı Osman Tekbaş, “Takımımızın morali yerinde. Hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Her maç bizim için büyük önem taşıyor. Şimdilik TBL’ye oradan BSL’ye gidin ve daha önceki yıllarda olduğu gibi basketbol denilince akla Uşak geliyor. Öne çıkan şehirlerden biri haline getirmektir” dedi. – USAK

hilvanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu