Haber

Gaziantep Koleji Vakfı Genç Kız Voleybol Takımı Türkiye finaline ulaştı

gençlik ve SporOkul Sporları Bakanlığı’nın Gümüşhane’de düzenlediği Türkiye Kızlar Voleybol Şampiyonası’nda Türkiye finaline yükselen Gaziantep Koleji Vakfı Genç Kız Voleybol Takımı’nın başarısı Gaziantep’te sevinçle karşılandı.

Gaziantep Koleji Vakfı Genç Kız Voleybol Takımı, Gaziantep’in şampiyonu olarak Türkiye’de yarı final oynayarak Türkiye finaline yükseldi. Önümüzdeki dönemde Türkiye finalinde mücadele edecek sekiz takım arasında yer alan Gaziantep Koleji Vakfı Genç Kız Voleybol Takımı’nın elde ettiği başarı Gaziantep’te sevinçle karşılanırken, bir takımın Türkiye finaline kalması dikkat çekti. ilk kez bu kategoride. Sportif başarıların önemine dikkat çeken Gaziantep Koleji Vakfı Özel Okullar Genel Müdürü İsmet Tiryaki, “Başarıda emeği geçen sporcularımıza, başta Teknik Direktörümüz Ali Bağcı olmak üzere tüm teknik heyetimize ve tüm teknik heyetimize teşekkür ederiz. velilerimize destekleri için teşekkür ederiz. Takımımız Türkiye finalinde şampiyon olmak için sahaya çıkacak.”

Voleybolda bir galibiyet daha elde edildi.

Gaziantep Koleji Vakfı Voleybol Koordinatörü ve Antrenörü Ali Bağcı, sonuca ilişkin değerlendirmelerde bulundu, “Genç kızlarımızın yıllar sonra ilk kez Türkiye’nin en iyi 8 takımından biri olan Gaziantep’te Türkiye Finali’ne katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Kolej Vakfı Özel Okulları ve Gaziantep’e Gaziantep Koleji Vakfı Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy, GKV Mütevelli Heyeti-Yönetim Kurulu Üyeleri, GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki, Okul Müdürleri, idarecileri, öğretmenleri ve velilerimize özel teşekkür,” dedi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu