Haber

Düzce Üniversitesi Wushu Şubesinde Dünya Üniversite Oyunları’nda Başarıyla Temsil Edildi

Düzce Üniversitesi, Çin’in Chengdu kentinde düzenlenen 31. Dünya Üniversite Oyunları’nda ülkemizi ve Düzce Üniversitesi’ni Wushu branşında başarıyla temsil ediyor.

Eğitim, kültür, sanat, Ar-Ge ve inovasyon gibi her alanda çalışmalarını yürüten Düzce Üniversitesi, spor ulusal ve uluslararası arenadaki başarısını sürdürmektedir. Dünya çapında yoğun katılımın olduğu şampiyonada Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve Düzce Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü öğrencisi Mehmet Demirci 52 kilo Wushu branşında yarı finale yükseldi ve final tezi olduğunu gösterdi.

Demirci’nin yanı sıra Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Akpınar da Wushu Milli Takımlar Sorumlusu olarak ülkemiz sporcularının 31. Dünya Üniversite Oyunları’ndaki başarısı için çalışmalarını sürdürüyor.

Üniversite tarafından yapılan açıklamada; “Düzce Üniversitesi olarak ülkemizi ve Üniversitemizi temsil eden başta öğretim üyemiz ve öğrencimiz olmak üzere tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılar dileriz.” – DÜZCE

haber-dogansehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu